KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13903134
nr 1390 3134
Lars Lindeberg
(1925-2011), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -87. Bladets mått: 27x34, yttermått inklusive ram: 42x49 cm
Lars Lindeberg, svensk grafiker och målare född 1925, död 2011.
Utrop:
300 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:33:22
Lars Lindeberg
Läs mer om Lars Lindeberg